Jako stříbrný partner ve světě Shoptetu, přeměňuji kódové řádky na umělecká díla. V této roli jsem se zavázal k tomu, že pomáhám klientům realizovat jejich vize o ideálním e-shopu, a to na platformě, jež se pyšní špičkovým jádrem, poháněným nejnovějšími technologickými inovacemi. Na této půdě mi Shoptet poskytuje rozsáhlou paletu možností pro vdechnutí života jedinečným stylům a funkcím, které překračují standardní nabídku šablon.

Mám na starosti celou škálu šablon, které Shoptet nabízí, a jsem připraven spolupracovat s vámi na proměně vašeho e-shopu v něco, co přesně odpovídá vašim představám.

Pokud máte zájem o customizaci vašeho e-shopu, neváhejte mě kontaktovat a společně najdeme nejlepší cestu k naplnění vašich cílů.

A co když teprve vstupujete do světa online podnikání a zvažujete vlastní e-shop? S Shoptetem můžete začít ihned a bez rizika. Využijte 30denní bezplatný trial a zjistěte, který tarif bude nejlépe vyhovovat vašemu podnikání. Těším se na spolupráci a na to, jak společně překonáme hranice digitálního obchodování!